Logo
4 Березня 2022, 12:19

Оперативна інформація станом на сьогодні в місті Івано-Франківськ

Від міста відправили необхідні продукти на Харків та Київ. Продовжуємо збирати і розподіляти допомогу й надалі. Ми маємо пам’ятати, що війна не далеко. Зараз ці та інші міста – щит для нас. Тому наша підтримка зараз їм дуже важлива.

Руслан Марцінків наголошує: Переміщеним особам обов’язково треба пройти реєстрацію у ЦНАПах.

Станом на вчора вже більше 90 чоловіків-переселенців пішли служити. Ще близько сотні стали на облік. Закликаю всіх чоловіків, хто ще в дорозі, також ставати на облік.

З завтрашнього дня організовуємо соціальні їдальні. Вони працюватимуть на базі обраних закладів освіти: в Ліцеї - № 5, 15, 18, 22 та початкову школу – №9. Завтра в ці заклади можна буде приходити з 12.00 год.

У першу чергу робимо це для того, щоб могли поїсти вимушено переміщені люди. Плануємо що з 12 до 15 години можна буде придбати обід за соціальною ціною.

Звертаюся до власників промислових магазинів: людям потрібен одяг. Багато приїхали у наше місто взагалі без речей. І дуже важливо, щоб було де придбати ці речі. Тому прошу – потрібно працювати.

Окремо виділю: на Прикарпатті ЗАБОРОНЕНИЙ ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ. Проте продовжують виявляти місця, де до цієї вказівки не дослухались. За таке каратимемо суворо!

Також ми налагодили виробництво бронежилетів на потреби тероборони. Виготовляємо та будемо забезпечувати ними бійців.

Вороги зараз активно працюють над тим, щоб посіяти дезінформацію всіма можливими способами. Зламуються навіть офіційні сайти і поширюється відверта брехня. Це тактика ворога, щоб посіяти паніку серед людей.

 

 

 

Фото з відкритих джерел