Logo
6 Червня 2024, 21:09

Організували схему втечі - повідомлено про підозру чотирьом учасникам ОЗГ на Прикарпатті

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури повідомлено про підозру чотирьом учасникам організованої злочинної групи за фактами незаконного переправлення осіб через державний кордон, передає Типовий Франківськ.

Слідством встановлено, що організатор групи – житель Прикарпаття, а його спільники – двоє мешканців Закарпаття та уродженка Севастополя. Підозрювані за грошову винагороду переправляли чоловіків призовного віку до Угорщини.

Військовозобов’язаних переправляли різними способами: нелегально перевозячи в автомобілі, в обхід пунктів пропуску – через ліс та річку, а також шляхом виготовлення фіктивних документів, які давали право виїзду з України.

Вартість такої послуги становила від 4 500 до 11 500 євро.

Зокрема, щоб організувати втечу з країни одного із своїх клієнтів, який відмовився переплисти на човні через річку «Тиса», підозрювані підробляли документи про встановлення групи інвалідності.

"Трьом із них обрано запобіжний захід – тримання під вартою із визначенням застави на загальну суму 560 000 гривень, а одній – домашній арешт", - йдеться в повідомленні.