Logo
28 Серпня 2020, 11:51
Теги: проєкт

Озеленення та відпочинкові зони з барбекю: як планують облаштувати дамби річок у Франківську

роектами передбачено асфальтування пішохідних доріжок, нові сходи з пандусами, освітлення, лавочки та урни, озеленення, дитячі та спортивні майданчики, спеціальні зони барбекю.

У мережі оприлюднили, як має в майбутньому виглядати відпочинкові зони біля дамб річок в Івано-Франківську.

Такий проєкт опублікував директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, пише Типовий Франківськ.

"В місті Івано-Франківську є дві потенційно дуже привабливі пішохідно-відпочинкові зони - це дамби річок Бистриця Надвірнянська і Бистриця Солотвинська. Попри те, що зараз там старе асфальтне покриття, відсутнє освітлення та інша інфраструктура, дуже багато людей там прогулюються, займаються спортом, просто відпочивають", - пише Смушак.

Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак додає, що у 2017 році нами було розроблено проекти благоустрою дамби річки Бистриця Солотвинська від залізничного мосту до вулиці Левицького та дамби річки Бистриця Надвірнянська від перехрестя вулиць 24 Серпня-Стуса до моста. Проектами передбачено асфальтування пішохідних доріжок, нові сходи з пандусами, освітлення, лавочки та урни, озеленення, дитячі та спортивні майданчики, спеціальні зони барбекю.

"На жаль, дані проекти поки що не вдалося реалізувати і, зважаючи, на економічну ситуацію в Україні та місті, навряд чи у найближчі рік-два ми матимемо можливість реалізувати. Але благоустрій наших дамб точно потрібно робити. І не тільки на цих ділянках. Подібних зон відпочинку на території міста Івано-Франківська дуже мало. Але, звісно, робити благоустрій потрібно після ремонту самих дамб", - зазначив Смушак.