Logo

Озвучено перелік чергових садків, які працюватимуть в Івано-Франківську у літній період

В Івано-Франківську цього літа функціонуватимуть дев’ять чергових садочків, - стверджує заступниця Івано-Франківського міського голови Вікторія Дротянко.

Наявною у неї інформацією з даного приводу чиновниця поділилася в ході відеоприйому у фейсбуці.

Зі слів заступниці мера, цьогоріч кількість літніх чергових садочків дещо збільшено порівняно з попередніми роками. Це зроблено для того, щоби охопити черговими садками усі частини міста Івано-Франківська.

Відтак, в літній період працюватимуть: ДНЗ № 1 «Калинонька», що на вулиці Вовчинецькій, 9; №12 «Струмочок», що на вулиці Довгій, 4; № 3 «Бджілка» (вулиця Гетьмана Мазепи, 40Б), № 9 «Дзвіночок» (вулиця Євгена Коновальця, 135), №29 «Кобзарик» (вулиця Гвардійська, 4), № 27 «Карпатська казка» (вулиця Надвірнянська, 28), № 10 «Катруся» (вулиця Миколайчука, 5), № 28 «Квітка Карпат» (вулиця Івана Павла ІІ, 26), № 35 «Вишиванка» (вулиця Хіміків, 23А). «Для того, щоб потрапити в садочок, батьки мають написати заяву в тому садочку, де перебуває їхня дитина, і згідно цієї заяви дитина буде ходити влітку в черговий дитячий садочок», - розповіла Вікторія Дротянко.

Варто відзначити, що в садочках батькам розповідають про дещо інші умови, за яких дитина матиме змогу відвідувати черговий ДНЗ. Зокрема, крім, власне, заяви вимагається ще довідка з місць роботи обох батьків про те, що обоє батьків не матимуть відпустки в літній період.

 

Фото: dity.if.ua