Logo
25 Червня 2022, 16:49

«Паляниця»: біля франківського фонтану відкрили галицьку кухню (ФОТО)

В Івано-Франківську в тестовому режимі запрацював заклад швидкого харчування «Паляниця. Кухня Галичини».

Про це інформують Версії.

Особливістю нового закладу є акцент на галицьку кухню, а саме поєднання української, польської, вірменської, єврейської та австрійської їжі. Страви подаються у форматі шведського столу, тож відвідувачі мають змогу побачити їжу перед тим, як робити замовлення.

«Ми намагалися осучаснити традиційну галицьку кухню, тому в меню представлене поєднання добре знаних рецептів із локальними особливостями. При приготуванні їжі використовуємо продукти місцевих виробників, обов’язково перевіряючи їхню якість. У нашому закладі відкрита кухня, тобто відвідувачі бачать процес приготування їжі», –  зазначає шеф-кухар закладу Назар Гаврилко.
 
Меню закладу включає широкий вибір традиційних страв та напоїв. Окрім постійних позицій, відвідувачам пропонують меню дня, яке включає сезонні та тематичні страви і постійно оновлюється.

«Заклад «Паляниця. Кухня Галичини» доступний для всіх відвідувачів. Надзвичайно приємно, що нам вдалося зробити заклад, який пристосований для відвідування людьми з обмеженими фізичними можливостями. Також є лояльною цінова політика закладу, адже ми пропонуємо якісну їжу за доступною ціною», –  наголошує співзасновник закладу Тарас Іщенко.

«Паляниця. Кухня Галичини» працює щодня з 9.00 до 20.00 за адресою вул.Січових Стрільців 13а (вхід зі сторони Вічевого майдану, біля фонтану).