28 Серпня 2021, 15:01

Паралімпіада-2020: на рахунку України вже 3 золоті медалі

Українці мають вже 20 медалей Паралімпіади: три золотих, 11 срібних та шість бронзових.

27 серпня у третій день змагань українські спортсменки поповнили скарбничку збірної ще на дві золоті медалі.

У перший день змагань перше "золото" у плаванні здобула Єлизавета Мерешко.

Про це повідомляє пресслужба оргкомітету Олімпійських і Паралімпійських ігор.

• Українська спортсменка-паверліфтерка Мар'яна Шевчук здобула другу золоту медаль для України на Паралімпійських іграх у Токіо.
Шевчук підняла 125 кг - найкращий результат серед учасниць у вазі до 55 кг.

У першій же спробі Шевчук взяла вагу 125 кілограмів, друга і третя спроби (128 і 133 кілограми) виявилися невдалими.

Попри це спортсменка стала переможницею змагань. «Срібло» та «бронзу» забрали китайська та турецька паверліфтерки.

120302980-gettyimages-1336638101

• Плавчиня Анна Стеценко стала паралімпійською чемпіонкою у плаванні на 400 метрів вільним стилем.

Це третя золота медаль для української збірної на цьогорічних змаганнях.

Спортсменка пропливла дистанцію за 4:23,92 хвилини. Друге і третє місце посіли представниці Італії та Австралії відповідно.