Logo
27 Листопада 2023, 21:06

"Patriot себе показав": у Повітряних силах розкрили, скільки "Кинджалів" уже збили

З моменту отримання сучасних зразків систем протиповітряної оборони від західних партнерів Україна змогла збивати озброєння окупантів, протидіяти якому раніше не могла. Це, зокрема, стосується і ракет "Кинджал", які ще кілька місяців тому вважалися "непереможними".

"Зараз ми вже маємо 15 збитих "Кинджалів". Плюс ще десятки збитих балістичних ракет, які летіли на Київ. Patriot себе показав", – наголосив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в інтервʼю виданню "Новинарня".

Він нагадав, що уперше це сталося 4 травня 2023 року.

Крім того, за допомогою цих систем вдалося знищити кілька одиниць ворожої авіації. На той момент вона перебувала в небі над Брянською областю РФ. Це сталося 13 травня – у той день росіяни втратили як мінімум по одному Су-34 та Су-35, два рідкісні вертольоти РЕБ Мі-8МТПР-1, а також один Мі-8.

"Це була блискуча операція під керівництвом командувача Повітряних Сил. Завдяки нестандартним рішучим діям підрозділи ЗРК Patriot за п’ять хвилин знищили одразу п’ять бортів на Брянському напрямку, звідки вони тоді бомбардували керованими авіабомбами наші північні регіони", – додав Ігнат.

 

 

 

Фото з відкритих джерел