22 Липня 2018, 13:06

Патрульна з Івано-Франківська перемогла росіянку у фіналі турніру з ММА «Heroine FC»

Інспектор патрульної поліції Івано-Франківської області Людмила Пилипчак перемогла росіянку у фіналі професійних змаганнях міжнародного рівня у Китаї. Міжнародний професійний турнір з ММА «Heroine FC» проходив у форматі гран-прі. На попередньому етапі, який проходив у Китаї, Людмила здобула дві перемоги над місцевими спортсменками. Її суперницею в чемпіонському бою стала представниця Росії Наталія Денисова, яка вважалася фавориткою. Людмила Пилипчак провела всі 5 раундів і судді з рахунком 50:45 віддали перемогу на її користь. Треба підкреслити, Людмила Пилипчак нещодавно вже вшосте стала чемпіонкою України. Вона - неодноразовий переможець всеукраїнських турнірів з тайського боксу, переможець Кубка Європи серед жінок у ваговій категорії до 51 кг.

Джерело: Фіртка