Logo
21 Січня 2017, 13:00

Патрульні Івано-Франківська перейняли естафету на підтримку ветеранів від десантників (ВІДЕО)

Управління патрульної поліції у місті Івано-Франківську отримало естафету #22PushupChallenge від 79-тої окремої десантно-штурмової бригади.

віджимання

Флешмоб розпочали в Україні аби привернути увагу до проблеми українських ветеранів, які захищали нашу країну і мають посттравматичний синдром.

Варто зазначити, що усі 28 управлінь патрульної поліції України підтримали воїнів АТО, приєднавшись до флешмобу #22PushupChallenge. Про це повідомляється на Facebook-сторінці патрульної поліції України.

Естафету #22PushupChallenge розпочали в Україні на підтримку бійців, які повернулись із зони бойових дій і мають посттравматичний синдром.

У поліції пояснили, що спершу цю естафету розпочали у США, після того, як Департамент у справах ветеранів оприлюднив шокуючий звіт про самогубства серед американських ветеранів.

Тоді з’ясувалось, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки. Аби привернути увагу суспільства до цієї проблеми, було запроваджено флешмоб, умовою якого стало 22-разове віджимання протягом 22 днів.

#22PushupChallenge від франківських поліцейських: