Logo
22 Березня 2019, 14:36

У Франківську на оновлення розмітки доріг витратять 5,5 мільйона гривень

В Івано-Франківську навесні разом зі снігом зійшла й дорожня розмітка. Водії та пішоходи скаржаться на те, що з доріг «зникло» більшість переходів.

Це створює значні складнощі для водіїв та пішоходів. Тепер там, де раніше були пішохідні переходи видніються ледве помітні шматки фарби. Особливо проблемними є ділянки біля шкіл та садочків.

Журналістка Типового Франківська дізналась, коли містянам очікувати оновлених переходів і скільки вони коштуватимуть місту.

Заступник начальника управління транспорту та зв'язку Івано-Франківської міської ради Андрій Гіглюк розповідає, щоб оновити дорожню розмітку, потрібно звернути увагу на два важливих чинника.

«Для того, щоб нанести дорожню розмітку, потрібен температурний режим: середньодобова температура на асфальті повинна бути не нижче 8 градусів тепла. Другим важливим чинником є проведення тендерних торгів на визначення підрядника, який буде організовувати процес», - коментує Андрій Гіглюк.

Відтак додає, що процес уже розпочався: тендери частково оголошені, комунальники чекають відповідних вказівок та погодних умов.

«Уже є доручення міського голови Руслана Марцінківа, найперше почати наносити розмітку на пішохідні переходи біля навчальних та соціальних закладів, зокрема шкіл, садочків, лікарень та поліклінік. Спершу звертатимемо увагу на центральну частину міста, а згодом – на мікрорайони. Опісля нанесення фарби на переходи, дорожню розмітка буде оновлена й на інших ділянках», - зазначає Гіглюк.

Загалом цьогоріч на розмітку фарбою та пластиком передбачено суму 5,5 мільйонів гривень.

                                                                                  

Підготувала Вероніка Ковбасюк