Logo

Тарас Виноградник: перш за все, ти людина, а потім член партії чи депутат (ВІДЕО)

Вчора на каналі "402" у програмі "На часі"  депутат Івано-Франківської обласної ради від політичної партії Всеукраїнське Об’єднання «Платформа Громад», голова постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку Тарас Виноградник провів короткий аналіз стану справ в області, державі. Йшлося про роботу обласної ради, про виклики та кризи, з яким зустрічається влада сьогодні, та які шляхи їх подолання.


image

Для Прикарпаття є чудовою подією те, що високопосадова делегація перших осіб держави були тут цього тижня. Це свідчить про те, що наш край є потенційним та відзначається хорошою рекреаційною відпочинковою зоною.

Важливе питання, яке прозвучало в ефірі це те, як розцінювати обіцяні дії державної та місцевої влади.

На думку Тараса Виноградника, потрібно бути об'єктивним і мати критичне мислення, не засуджувати все, що робиться, а визнавати ті слабкі сторони, які існують, після чого можна буде їх ліквідувати.

"Люди прагнуть мати довіру до влади, а це є найважливіше для розвитку кожної держави. Коли влада щось обіцяє, а в результаті не виконує , тоді ця довіра з боку суспільства втрачається. На жаль, на Прикарпатті ми не бачимо результатів того, що декларувала влада", - розповідає Тарас Виноградник та аргументує прикладами.

- Для прикладу 90% об'єктів будівництва на Прикарпатті, починалися реалізовуватися ще в 2016, 2017, 2018 роках, але тільки тепер дійшли до фази будівництва, бо знайшлися кошти. Якби ж не було проєктної документації, погоджень та узгоджень, то будівництва б не існувало.

- Другий приклад, який до кінця не є виправданим це те, що на Прикарпатті посаджено півтора мільйони дерев на площі 400 га. Якщо це поділити, то виходить понад 4 000 дерев на одному га. Виявляється кожен саджанець потрібно було б посадити через 10 см від іншого. В нормі має бути висота великого дерева, яку ділять навпіл, після чого визначають відстань до іншого дерева. Тобто, якщо говорити по цій технології, яка була сказана, то на гектарі може бути посаджено до 2 000 дерев! Навіть вже тут брешуть, а лісники з цього сміються.

- Така ж ситуація з тарифами, які обіцяли не піднімати, а в результаті позитивних змін немає.

"Саме такі речі показують некомпетентність, безграмотність дій певних працівників влади. Немає стратегічного бачення напрямку в якому ми рухаємося. ", - зазначив депутат.

Також не меншою проблемою є те, що на першому місці для людей, не стан війни України з агресором. Першочергові теми, які хвилюють суспільство це вартість тарифів, комунальні послуги, рівень цін та заробітна плата.

Щодо обласної ради Івано-Франківська Тарас Виноградник додає: "Я б хотів, щоб обласна рада продукувала ідеї, бо це є колективний орган, який представляє інтереси всіх громад області. На жаль, цих ідей трохи мало. Я думаю, що в наступному році ситуація покращиться".

Депутат заявляє: "Перш за все, ти людина, а потім член партії чи депутат. У наш час все має відбуватися чесно. Говорячи про те, що повинна бути консолідація, більш прозоріші процеси і визначення тих слабших сторін, кому потрібно допомогти".

image

Якщо говорити про "Платформу громад" - це потужна, самостійна громада, яка вирішує, що і як робити, а це важливо сьогодні! Але громадам потрібно допомагати та надавати фінансовий інструмент, щоб максимально залучати кошти не тільки з державного бюджету, а й для підтримки певних програм та проєктів, які продукують громади.

Для області мають існувати чіткі три стратегічні напрямки.

"Платформа громад" чітко говорить про наступне:

- оскільки Івано-Франківська область транзитна , то потрібно говорити про спільний перехід з Румунією і докладати максимум зусиль для реалізації;

- потрібно розуміти та вирішити, що робити з міжнародним аеропортом Івано-Франківська, який потребує реконструкції;

- потрібно відкривати нове виробництво, виходячи з потенціалу можливих ресурсів.

"Саме цими трьома напрямами потрібно зайнятися першочергово!", - підвів підсумок депутат Івано-Франківської обласної ради від політичної партії Всеукраїнське Об’єднання «Платформа Громад» Тарас Виноградник.