Logo

Перші підсумки перевезення за новими карантинними правилами: 18 пасажирів не допущено до поїздки

18 пасажирів не допустили до поїздки співробітники АТ «Укрзалізниця» за першу половину доби 21 жовтня 2021 року через відсутні належні документи: сертифікат про вакцинацію, або документ про отримання хоча б однієї дози вакцини, або негативний тест на COVID-19.

 Зокрема, до поїзда № 18 Ужгород — Харків через відсутність необхідних документів не допущено 5 пасажирів, № 81 Ужгород — Харків — 1 пасажир, № 252 Миколаїв — Харків — 3 пасажири, № 150 Ворохта — Полтава — 2 пасажири та № 45 Лисичанськ — Ужгород — 1 пасажир, № 724 Київ — Харків — 6 пасажирів.

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

Двічі до поїздів викликалися представники Національної поліції України.

АТ «Укрзалізниця» закликає усіх пасажирів неухильно дотримуватися нових правил проїзду транспортом, які затвердив Кабінет Міністрів України постановою №1236. Нагадаємо, що крім квитка та документа, що посвідчує особу для проїзду поїздами далекого сполучення, пасажири повинні мати:

• сертифікат про вакцинацію (паперовий або в додатку «Дія»),

• або документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19,

• або негативний результат ПЛР чи експрес-тесту на COVID-19, що мають бути зроблені не більше ніж за 72 години до посадки в поїзд.   

У разі відсутності зазначених документів, пасажири можуть зробити експрес-тест на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити це медичне дослідження за 350 грн. А також у пунктах вакцинації, що працюють на вокзалах.

 Надалі АТ «Укрзалізниця» планує збільшувати перелік вокзалів, де функціонуватимуть пункти вакцинації та тестування.

 

Фото з відкритих джерел