Logo
1 Лютого 2022, 10:33

У Городенківській громаді стартує подача документів на Громадський бюджет

Першого лютого у Городенківській громаді стартує подача документів на Громадський бюджет 2022 року.

Мета ініціативи полягає у посиленні взаємодії влади з громадськістю задля спільного прийняття рішень. Загальна сума фінансування складає мільйон гривень, а максимальна сума одного проєкту — 100 тисяч гривень.

Про це розповів голова громади Богдан Кобилянський, повідомляють в Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

«Міська влада вже другий рік поспіль впроваджує Громадський бюджет як інструмент розвитку взаємодії влади з громадськістю для спільного прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії. Громадський бюджет спрямований на залучення мешканців до активної участі у розвитку та покращенні громади» ­­­­­– говорить очільник Городенківської МТГ.

Громадський бюджет - це частина коштів з бюджету громади, що йде на фінансування проєктів та пропозицій мешканців громади. Автором проекту може бути мешканець громади віком від 14 років. Він повинен розписати проєкт - від ідеї до витрат на його реалізацію. Далі – фінальне голосування, на якому мешканці самі визначають, які проєкти будуть реалізовані в громаді. Проєкти-переможці отримують фінансування та будуть реалізовані вже в цьому році.

Один автор може подати не більше 3 проєктів, зібравши необхідну кількість підписів на підтримку своєї ініціативи.

Богдан Кобилянський зауважив, що цьогоріч максимальна сума одного проєкту становитиме 100 000 грн. Свої ідеї можна подавати за напрямками: «навколишнє середовище», «молодь», «спорт», «охорона здоров’я», «соціальний захист», «безпека та громадський порядок», «дорожнє господарство», «енергозбереження», «комунальне господарство», «культура та туризм», «освіта», «телекомунікації, зв'язок та інформаційні технології», «інше, в тому числі ініціативи членів об’єднання співвласників багатоквартирних будинків».

 

Головне фото з відкритих джерел