Logo
19 Березня 2019, 19:22

Петро Порошенко у Франківську: Не піддавайтеся на солодкі обіцянки раю вже завтра

Сьогодні, 19 березня в Івано-Франківську відбувається народна зустріч із кандидатом на пост Президента Петром Порошенком.

Зокрема, перед виступом Петра Порошенка відбувся концерт з участі народного артиста України Тараса Петриненка та Тетяни Горобець, гуртів "Мандри" та "ТІК".

«Я знаю яких п'ять складних років ми пережили. Нам слід подякувати всім, хто віддав своє життя і захистив нас з вами від ворога», - перед виступом зазначив Фома, лідер гурту "Мандри".

Після концерту Петро Порошенко вийшов до народу із промовою.

Варто додати, ще під час концерту на стометрівці трапилась провокація твід Нацдружин, які вступили в сутичку із поліцією.

"Армія, мова, віра - стовпи нашої державності. Я тут у Франківську можу вклонитися вам. Кожен наш крок - це поразка Путіна. Наступні 5 років мого плану наблизять нас у Євросоюз і НАТО. Чи змирився Путін з тим, що ми 5 років систематично зривали його плани? Чи допустять українці реванш Путіна? Чи відкинуть зручних кандидатів?", - звернувся Петро Порошенко до франківців.

Відтак звернув увагу на провокації та зазначив, що такими діями псевдопатріоти тягнуть Україну назад.

"Псевдопатріоти можуть викликувати і патріотичні гасла. Ворог хоче пролити кров українців. Перший мій заклик - не піддавайтеся на солодкі обіцянки раю вже завтра. Запам‘ятайте, "Москва сльозам не вірить" - повірить тільки нашій українській силі! Багато ниточок тягнуться від Кремля. Не вірте тому бруду, що литиметься на нас протягом цього тижня. Ми єдині! Українці - єдині в мудрості, розумі і силі!", - наголосив Порошенко.

Крім того, Петро Порошенко наголосив, що ще один ворог Українків -це бідність і команда розробила план розвитку і виходу з бідності.

"Найбільше і найперше потребують уваги пенсіонери, бо вони першими постраждали від російської агресії і блокади. Я не збираюся підкуповувати пенсіонерів, а хочу виплачувати компенсацію!", - відзначив Президент.