Logo
19 Вересня 2020, 16:00
Теги: Шкутяк, ЄС

Петро Шкутяк – кандидат у мери Івано-Франківська від «Європейської Солідарності»

Сьогодні, 19 вересня обласна конференція партії «Європейська Солідарність» висунула Петра Шкутяка кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська.

Петро Шкутяк зазначив, що «Європейська Солідарність» веде до Івано-Франківської міської ради потужну команду. Серед кандидатів: ветерани АТО, волонтери, юристи, громадські активісти, науковці, педагоги та підприємці, йдеться на сайті ЄС.

«Всі ви маєте усвідомити особисту відповідальність перед івано-франківцями, тому що ці вибори – особливі. Вони не лише визначають стратегічні господарські пріоритети, але й повинні покласти край пануванню популізму в Івано-Франківську. А також показати «зеленій команді», що українці у  кожному місті та селі  усвідомили помилку зроблену на минулих президентських виборах», – звернувся до кандидатів в Івано-Франківську міськраду Шкутяк.

Команда «Європейської Солідарності» іде на місцеві вибори, щоб своєю роботою не дати знищити здобутки останніх років: реформу децентралізації, зміцнення армії, захист української мови, відновлення ПЦУ.

«Маємо зробити все від нас залежне, щоб запобігти неефективному використанню коштів у рідному місті, затвердження стратегічного плану, залучення громади в усі етапи розвитку міста. Вірю, що команда «Європейської Солідарності» реалізує кардинальні перетворення в Івано-Франківська, дасть відчути нову європейську якість життя містянам, поверне їм відчуття господарів міста, а не вічних прохачів милості від влади», – додав Петро Шкутяк.