Logo
11 Грудня 2017, 19:00

Під час обшуку в Івано-Франківську випадково виявили людей, яких незаконно утримували в неволі

Правоохоронці проводили обшуки через справу про виготовлення та збут наркотиків.

неволя

Як зазначається, слідче управління ГУНП в Івано-Франківській області розслідує кримінальне провадження, передбачене ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч. 2 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Під час проведення санкціонованих обшуків в будинках, що знаходяться в Івано-Франківську, виявлено осіб, яких незаконно утримували в замкнутому приміщенні з корисливих мотивів. Потерпілими були, як правило, жителі міста та області. Вказаних осіб звільнено з місць де їх незаконно утримувалися та доправлено по місцю проживання, йдеться у повідомленні прес-служби.

Потерпілими були жителі міста та області. Чоловіків і жінок, яких утримували під приводом лікування від алкозалежності, правоохоронці звільнили і доправили за місцем проживання. За цим фактом продовжується розслідування кримінального провадження передбачене ч.2 ст. 146 Кримінального кодексу України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини). Санкція статті передбачає покарання обмеження волі на строк до 5-ти років.