Logo

Підготовка до літа: з дна іванофранківських річок підняли понад 30 кг небезпечного сміття

Понад 30 кілограмів небезпечних предметів підняли з дна іванофранківських річок водолазні групи, які обстежували міські водойми в порядку підготовки до купального сезону.

Про це повідомив сьогодні на оперативній нараді у міського голови начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради Ігор Влізло.

З його слів, водолази обстежили загалом близько 2,4 тисячі метрів квадратних днища річок в місцях, де зазвичай масово відпочивають іванофранківці. «Піднято на берег понад 30 кг небезпечних предметів. Це гілки, скляні тари та пластикова тара, - розповів начальник управління, - Отак водолази працювали цього року. Буквально тиждень назад ми опрацювали ці місця, де наші мешканці люблять відпочивати».

Раніше, нагадаємо, водолази обстежили дно міського озера в Івано-Франківську на площі загалом 2 тисячі метрів квадратних, звідки ними було піднято понад 150 кілограмів небезпечного сміття. «Це автомобільна шина, арматура, скляна та пластикова тара», - розповів Ігор Влізло.

Чиновник також повідомив, що минулого тижня питання підготовки міста до купального сезону було розглянуто засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також на нараді з представниками правоохоронних органів, Національної гвардії та Муніципальної інспекції «Добродій», які вже на сьогоднішній день задіяні до охорони громадського порядку у місцях масового відпочинку іванофранківців.

 

Фото: управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів ІФМР