Logo
19 Березня 2023, 15:11

Підкорювачі вершин та "камерне тріо": прикордонники розповіли, як ловили 8 ухилянтів на Закарпатті

Впродовж минулої доби на Закарпатті прикордонники зупинили вісьмох військовозобов’язаних чоловіків, які мали наміри втекти з України.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби, передає Типовий Франківськ.

Усі чоловіки намагались поза пунктами пропуску потрапити до Румунії.

За словами прикордонників, четверо із затриманих планували "підкорювати" високогір’я. Двоє із них прибули на Закарпаття з Тернопільщини, один з Черкащини, ще один із Житомирщини.

Ще трьох зловмисників затримали на березі річки Тиса. Чоловіки були одягнені у гідрокостюми. Окрім ретельно обгорнутих у поліетилен змінного одягу, взуття, документів та грошових коштів, вони мали при собі накачані автомобільні камери, за допомогою яких планували перепливати стрімку річку.

Ухилянти прибули на Закарпаття із Тернопільщини, Вінниччини та Одещини. Наскільки небезпечними є спроби подолання холодної та повноводної Тиси вони не знали.

"Варто зауважити, що зараз на Закарпатті в нічний час температура повітря опускається нижче нуля градусів. Глибина річки сягає трьох метрів, ширина – 50 метрів", – наголосили прикордонники.

Ще одного жителя Одещини затримали на околиці прикордонного селища Солотвино. Чоловік зізнався, що прибув на Закарпаття з метою незаконного перетину кордону. За організацію своєї "подорожі" він заплатив 2,5 тисячі доларів.