Logo
22 Липня 2021, 17:02

На Прикарпатті посадовці незаконно заволоділи "повеневими коштами"

Трьом посадовим особам повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем під час розподілу "повеневих коштів".

Пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури повідомляє, за процесуального керівництва Надвірнянської окружної прокуратури встановили, що посадові особи однієї із сільрад Надвірнянського району незаконно заволоділи державними коштами, які були виділені на подолання наслідків повені, яка сталася у червні 2020 року.

"Розпорядженням голови сільради було створено тимчасову комісію з питань надзвичайних ситуацій, наділену функціями розподілу коштів, спрямованих на ліквідацію стихії, — зазначають у повідомленні. — За даними слідства, члени комісії – посадові особи сільради неправильно встановлювали категорії руйнування житлових будинків, на підставі чого виділялись грошові кошти".

В ході досудового розслідування задокументовано віднесення до першої категорії руйнування недобудованої будівлі, що належала близькій особі одного із членів комісії, на підставі чого власнику приміщення із бюджету було виділено 300 тис. грн.

Надалі висновком експерта встановлено, що вказана будівля непридатна для проживання у зв’язку із відсутністю комунікацій та незавершенням будівельних робіт. Будинок лише частково пошкоджений унаслідок повені, а тому власник мав право на одержання 20 тис. грн.

Наразі перевіряється правильність установлення категорій руйнування інших будинків.

Фото з відкритих джерел ілюстративне.