Logo
1 Липня 2015, 12:51

Підприємці вимагають створення скверу на місці «П’яного базару»

Під час громадських слухань в рамках коригування генерального плану міста голова громадської організації «Комітет підприємців Івано-Франківська» Ігор Метлюх підняв питання створення зеленої рекреаційної зони на місці двох ринків в центрі міста – «П’яного базару» та ринку на вулиці Новгородській.

підприємці

За новим генпланом на території ринків заплановане спорудження торгового центру. Проти такої пропозиції виступили представники громадської організації «Комітет підприємців Івано-Франківська», пише Галка.

Нагадаємо, що на початку року вони вже влаштовували пікет під стінами міської ради з вимогою облаштувати на місці ринків зелену зону, а також зверталися з проханням до міської влади накласти вето на надання комунальних ділянок під забудову.

Пропозицію проектної організації пояснював Володимир Гайдар. За його словами земля, на якій зараз стоять ринки перебуває в оренді, а також більше сотні торгових місць і існуючі споруди. Саме ці три фактори роблять неможливим створення скверу і мотивували проектну організацію до переформатування ринків.

«Якщо ви хочете, то ми можемо замалювати той база зелени, але коли виникне сквер там – це велике питання», – каже Гайдар.