Logo
5 Лютого 2021, 19:47

Підсумки роботи ВР: депутати за тиждень ухвалили 38 законопроєктів

Парламент цього тижня працював продуктивніше, ніж минулого. Депутати змогли проголосувати 30 постанов і ухвалити 38 законопроєктів.

«Слово і діло» пропонує подивитися на підсумки роботи Верховної ради в цифрах.

Зокрема, парламентарії ухвалили постанову про вшанування пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, про затвердження рішення РНБО про застосування санкцій проти Нікарагуа, про план законопроєктних робіт на п'яту сесію.

Крім того, за тиждень за основу ухвалили 18 законопроєктів, а в цілому – 20. Так, у другому читанні Рада ухвалили зміни до закону про статус народного депутата, тепер органи державної та місцевої влади можуть відповідати на депутатські запити як в електронній, так і в паперовій формі.

Були внесені зміни до Кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за правопорушення проти журналістів. Покарання посилили за незаконне вилучення матеріалів і техніки, незаконну відмову в доступі до інформації, за вплив на журналіста службової особи з використанням свого становища.

Також Рада внесла зміни в закон про вищу освіту (вибори ректора у вишах зможуть проводити у два тури), зміни до законодавства щодо правового врегулювання дистанційної роботи, зміни в закон про АМКУ.