Logo

Підсумки візиту на Прикарпаття Дениса Шмигаля

Сьогодні, 22 грудня, до Івано-Франківської області з робочим візитом приїхав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За підсумками свого візиту на Прикарпаття Денис Шмигаль взяв участь у брифінгу Івано-Франківської ОДА.

"Ключові виклики сьогодні – це боротьба з COVID-19, вакцинація та розвиток медицини", - каже Прем’єр-міністр.

Виходячи із цих питань, Денис Шмигаль сьогодні ознайомився з роботою оновленого приймального відділення Центральної міської клінічної лікарні.

«Медицина — одна з тих галузей, що роками не дофінансовувалася. Сьогодні ми виправляємо цю ситуацію та завдяки президентській ініціативі оновлюємо та модернізуємо лікарні. Свого часу, як голова Івано-Франківської ОДА, я доклав чимало зусиль до реконструкції цієї клініки. Тепер мешканці можуть отримувати якісні медичні послуги, а лікарі — використовувати сучасне обладнання», — зазначив Денис Шмигаль.

За інформацією Івано-Франківської облдержадміністрації, перевагами функціонування оновленого відділення також є оперативність надання медичної допомоги та вузькосфокусований підхід на етапі лікування. Крім того, за кошти державного та місцевого бюджетів у відділення інтервенційної кардіології, радіології та кардіохірургії було закуплено та встановлено нове ангіографічне обладнання.

Як повідомили Главі Уряду, 97% людей, що потрапляють у лікарню з COVID-19 — це невакциновані люди. Під час ознайомлення з роботою Центру масової вакцинації в Івано-Франківському національному медичному університеті. Денис Шмигаль закликав людей щепитися для захисту свого життя та здоров’я.

Прем’єр-міністра також поінформували, що в області розпочали щеплення додатковою дозою вакцини проти COVID-19 людей зі слабким імунітетом. Також значна увага приділяється щепленню осіб віком від 60 років. Денис Шмигаль наголосив на важливості скоординувати дії ОДА в питанні вакцинації населення з головами громад.