Logo
4 Травня 2020, 18:10

Після карантину на Прикарпатті може побільшати туристів

30 квітня відбулася ініційована Державним агентством розвитку туризму України онлайн-нарада керівників галузевих управлінь обласних, міських адміністрацій.

Участь у ній взяв начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталій Передерко, пише Типовий Франківськ з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

На зустрічі обговорили перші посткарантинні заходи, які можуть бути реалізовані під керівництвом ДАРТ, зокрема йшла мова про розробку комунікаційної концепції для подорожей країною, санітарно-епідеміологічних рекомендацій для відновлення роботи готелів та аналогічних засобів розміщення, створення мережі ТІЦ на вокзалах і консолідованого календаря подій та ін.

Голова ДАРТ Мар’яна Олеськів презентувала основні положення комунікаційної концепції, яка була нещодавно розроблена за участі експертів індустрії гостинності.

«Основний акцент – вихід з кризи можливий за допомогою внутрішнього туризму. Ми очікуємо його поступове відновлення після зняття карантинних заходів як на традиційних туристичних напрямках, так і нових, нерозкручених дестинаціях. Наша головна мета – створення нової культури подорожей, щоб українці хотіли і могли відпочивати у себе вдома і пізнавати свою Батьківщину».

Всі туристичні стейкхолдери перебувають в очікуванні скасування чи пом'якшення карантину, який завдає величезної шкоди бізнесу, тому Віталій Передерко звернувся з проханням до очільниці ДАРТ якнайшвидше розробити спільно з МОЗ санітарно-гігієнічні рекомендації до роботи готелів в умовах епідемії.

Вже невдовзі, після завершення карантинних обмежень, українці зможуть подорожувати у межах країни і велике значення матиме наявність у регіонах достатньої кількості закладів розміщення, що зможуть забезпечити безпечні з точки зору охорони здоров’я умови проживання.

Очікується, що Карпати, зокрема Івано-Франківщина, будуть серед тих регіонів, куди українці поїдуть відпочивати насамперед через  достатню кількість природних, культурних туристичних ресурсів, цікавих інтерактивних локацій і закладів розміщення, які дозволяють відпочивати туристам віддалено одні від одних –  сільських садиб і котеджі.