Logo

Після скандалу в Єзупільському ліцеї з антивакцинаторами, директор потрапив до кардіоцентру

Вчора в Єзупільському ліцеї стався неприємний інцидент, одну із працівниць не допустили на роботу через відсутність вакцинації, дивним чином на ситуацію відреагували приїжджі активісти-журналісти.

Про це інформує Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Сьогодні під час наради в очільниці Івано-Франківської області Світлани Онищук, Голова Єзупільської ТГ Ігор Лукашевич  заявив: «Це був інцидент, який вчинили у Єзупільському ліцеї проросійські сили з антивакцинальними настроями».

Стахів зі спільниками увірвалися у ліцей без масок і вимагали поновити на посаді вчительку початкових класів Галину Бусько, яка відмовилася вакцинуватися від COVID-19 і наказом директора була відсторонена від роботи.

Вчителька, в свою чергу, розповідає: «Я написала, що не згідна вакцинуватися. Бо вакцинуватись чи не вакцинуватися – це моя воля. Які я вважала за потрібне прививки, я зробила. Це є медичне дослідження, тому не хочу робити на собі експеримент».

Наразі директор Єзупільського ліцею знаходиться в лікарні з підозрою на інфаркт.

Під час наради зазначили, що запобігти подібним інцидентам допоможе розроблені Держпродспоживслужбою області рекомендації щодо виконання постанови Кабміну щодо відсторонення від роботи працівників, які внесені в окремий список на вакцинацію.