Logo
23 Березня 2020, 12:17
Теги: пенсія

По додатковій 1000 гривень отримають пенсіонери та отримувачі соцдопомоги

З квітня по додатковій тисячі гривень отримають українські пенсіонери, в яких пенсія становить менше 5 тисяч гривень, а також – отримувачі соціальної допомоги.

 "З квітня буде здійснено одноразову виплату по тисячі гривень пенсіонерам, у яких пенсія не досягає 5 тисяч гривень. Таких пенсіонерів у нас більше 10 мільйонів", – заявила 23 березня на брифінгу міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Таку ж виплату отримають понад 400 тисяч одержувачів соціальної допомоги, які отримують цю допомогу замість пенсії, пише 24 канал.

"Це люди, які мають інвалідність з дитинства, діти з інвалідністю та отримувачі соціальних пенсій", – уточнила міністерка.

Вона також повідомила, що з травня пенсії в Україні індексують на 11%.

Раніше по додатковій тисячі гривень   Зеленський пообіцяв пенсіонерам 1000 гривень надбавки вже з квітня пенсіонерам пообіцяв президент Володимир Зеленський.

Що кажуть у Пенсійному фонді

У Пенсійному фонді водночас повідомили виданню "Українські новини", що для разової виплати по тисячі гривень пенсіонерам ще необхідно внести зміни до держбюджету і бюджету фонду.

"Здійснення вищевказаних виплат вимагає внесення змін до Закону України про Державний бюджет України на 2020 рік, а також внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 22 про затвердження бюджету Пенсійного фонду України на 2020 рік", – мовиться у повідомленні Пенсійного фонду.

Там додали, що загальна сума витрат на виплату цій категорії пенсіонерів по тисячі гривень складе 10 мільярдів гривень.