Logo
10 Червня 2020, 11:46

Подолання стереотипів та міфів: у Франківську презентували проєкт "52 вікенди на Івано-Франківщині"

Сьогодні, 10 червня відбулась презентація результатів проєкту «52 вікенди на Івано-Франківщині».

Як відзначив заступник начальника управління туризму та міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ІФ ОДА Віталій Передерко,  ідея проєкту народилась рік тому і її стратегічна мета - популяризувати туристичну Франківщину, пише Типовий Франківськ.

"Лише третина українців відпочивають за кордоном. Згідно з статистикою 40% українців не виїжджали за межі області, тому цим проєктом хочемо популяризувати внутрішні тури області. 52 вікенди Івано-Франківщини про подолання міфів та стереотипів. Наша мета створити нову культуру",- відзначає Передерко.

Відтак додає, Прикарпаття - це не лиш 52 вікенд. Туристичний бізнес Прикарпаття може запропонувати 360 вікенди, але саме у цих 52-х охопили майже всю область від етно турів до польотів на парапланах.

"Ідея полягає в тому, щоб по новому відкривати Україну, зокрема область. Через це відкриття хочемо, щоб в наших громадян проявилась і любов до свого краю", - наголосив Передерко.

Учасники зустрічі закликали розвивати внутрішній туризм і робити його активнішим не тільки для молоді, а загалом для різних верств населення. Завдяки проєкту можна обрати відпочинок до вподоби - сходження в гори, рафтинг, гастротури, і навіть стрибки з парашутом та польоти на паропланах для самих сміливих.