Logo
5 Квітня 2019, 17:25

Стали відомі деякі імена членів команди Зеленського на Прикарпатті

За інформацією журналістів, неофіційним куратором обласного штабу “Зе-команди”, який безпосередньо має відношення до політичної агітації в рамках виборчого проекту Зеленського є депутат обласної ради, представник “Укропу” Микола Палійчук.

Партійний ставленик Коломойського та екс-губурнатор часів Ющенка-Тимошенко, а нині депутат-укропівець на власній сторінці агітує за Зе-команду. Окрім того, відомо, що на Богородчанщині курує “Зе-команду” екс-депутат облради від “УДАРу” Тарас Парфан, пише Правда ІФ.

Наразі відомо, що він займається поданнями членів ДВК від “Зе-команди” по відповідному округу.

Для довідки.

Микола Палійчук з жовтня 2015 р. є депутатом Івано-Франківської обласної ради VII скликання, головою Постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Івано-Франківської обласної ради, головою Івано-Франківської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Протягом своєї кар’єри Микола Палійчук неодноразово змінював свою політичну приналежність. Зокрема, з березня 1998 року по березень 2002 року Палійчук Микола Васильович був депутатом Яремчанської міської ради. У квітні 2002 року його було обрано міським головою м. Яремче; на цій посаді він перебував до жовтня 2007 року.

З жовтня 2007 по березень 2010 — голова обласної державної адміністрації; м. Івано-Франківськ. Член партії “Народний союз «Наша Україна» (НСНУ). Голова Яремчанської міської організації, заступник голови Івано-Франківської обласної організації НСНУ (з березня 2005). У березні 2006 року був кандидатом у народні депутати України від Блоку «Наша Україна» (№ 341 в списку).

У місцевих виборах 31 жовтня 2010 року пройшов по Яремчанському виборчому округу як депутат-мажоритарник в Івано-Франківську облраду від партії «Наша Україна».

У 2012 році балотувався до ВРУ від УДАРу. А згодом – перейшов в УКРОП.

Тарас Парфан.

Тарас Дмитрович Парфан — український політик, голова Богородчанської районної державної адміністрації Івано-Франківської області з березня 2005 по лютий 2008 років, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з лютого 2008 по квітень 2010 рр.

Впродовж 2010-2015 рр. був обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради та головою депутатської фракції “Наша Україна” в обласній раді.

А вже у 2012 році на мажоритарному окрузі змагався за мандат у парламенті для партії УДАР.

З листопада 2016 року – член Політради партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

 

З таким перебігом подій не виключено, що скандальний олігарх-утікач Коломойський готує об’єднання в одну двох свої політичних партій “УКРОП” та “Слуга народу” для спільного походу на парламентські вибори восени 2019 року.