Logo
26 Січня 2021, 19:30

Поліцейські посилили контроль на дорогах Прикарпаття

В регіоні очікується погіршення погодних умов – сніжитиме, можлива ожеледиця. Для зниження аварійності та попередження тяжких наслідків на дорогах Івано-Франківщини несуть службу групи реагування патрульної поліції.

Про це повідомляє пресслужба поліції, пише Типовий Франківськ.

Правоохоронці виявляють і припиняють порушення правил дорожнього руху, які могли стати причинами аварій. Поліцейські за необхідністю готові надати допомогу учасникам дорожнього руху.

За дотриманням правил дорожнього руху на зміну заступають близько сорока екіпажів поліції. Поліцейські нагадують водіям про уважність та неприпустимість ризикованих маневрів, ціна яких – людські життя.

Правоохоронці наголошують дотримуватись швидкісного режиму та відмовитись від ризикованих маневрувань, вмикати ближнє світло та враховувати дистанцію з іншими учасниками дорожнього руху. Не забувайте знижувати швидкість поступово, особливо на поворотах. Крім того, нагадуємо враховувати погодні умови та стан дорожнього покриття.

Пішоходам слід переходити дорогу тільки у зазначених місцях, попередньо переконавшись у відсутності автомобілів. Позначте свій одяг світловідбиваючими елементами, таким чином ви станете більш видимими для водіїв в темний час доби.

Співробітники поліції, які стежать за безпекою на дорогах, за необхідності готові оперативно надати допомогу. Якщо Ви потрапили скрутну ситуацію, телефонуйте за номером «102».