Logo
31 Жовтня 2018, 15:49

Поліція Прикарпаття спільно з Київстаром розпочала проект з пошуку дітей

Сьогодні, 31 жовтня в Івано-Франківській області телеком-оператор Київстар і Національна поліція України розпочали спільний соціальний проект «Пошук дітей».

Проект діє у 18 областях України та охоплює 17 мільйонів абонентів. Він покликаний допомогти поліцейським у розшуку зниклих дітей.

Сервіс працює на базі СМС-повідомлень і допомагає правоохоронним органам України використовувати можливості мобільної мережі Київстар для оперативного оповіщення у разі пропажі дітей.

Київстар сповістив через СМС всіх абонентів про запуск сервісу «Пошук дітей», який активують автоматично і безкоштовно. Абоненти, які не хочуть отримувати такі повідомлення, можуть самостійно відмовити від розсилки, або ж підключити його повторно.

СМС-повідомлення в рамках ініціативи «Пошук дітей» будуть містити інформацію про дитину, обставини його зникнення, посилання на Facebook-сторінку Національної поліції з більш детальною інформацією та фотографією, а також контакти, за якими можуть звертатися потенційні свідки, які хочуть допомогти з пошуками.

Повідомлення будуть отримувати абоненти, які були поруч з місцем пропажі дитини в радіусі від 1 до 3 км, – це можуть бути як жителі міста, так і інших регіонів.

Анна Захараш, директор з корпоративних зв’язків Київстар: «За рік роботи ініціативи ми зробили більш як 76 СМС-розсилок в різних містах України. Це говорить про те, що таку важливу ініціативу, як «Пошук дітей», ми почали недаремно. Дякуємо всім нашим абонентам, які допомагають поліції шукати зниклих дітей ».

До кінця року ініціатива запрацює в усіх областях України.