Logo
24 Квітня 2019, 16:14
Теги: крадіжка

Поліція затримала прикарпатку, яка викрадала мобільні телефони з навчальних закладів

Оперативні працівники Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області затримали жительку Калуша за вчинення ряду крадіжок мобільних телефонів із навчальних закладів міста.

Поліція встановила, що підозрювана раніше проживала у Київській області і вже притягувалась до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок та незаконного зберігання наркотичних засобів і навіть певний час перебувала у місцях позбавлення волі. Після звільнення у січні 2019 року переїхала в Калуш, де проживає її мама й одразу почала красти, інформують "Вікна".

Викрадені мобільні телефони реалізовувала невідомим особам, а частину зберігала за місцем свого проживання. Викрадене виявили та вилучили працівники сектору кримінальної поліції.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, попередня кваліфікація ч. 2 ст 185 КК України — крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

Схожі Новини