Logo

Польща готова щомісяця навчати одночасно два батальйони ЗСУ – Міноборони

У межах місії ЄС EUMAM Польща готова проводити щомісячну військову підготовку двох батальйонів ЗСУ.

Про це повідомив заступник міністра національної оборони країни Войцех Скуркевич під час засідання комісії з національної оборони Сейму Польщі, передає Типовий Франківськ.

"Польська пропозиція відрізняється декларацією групової підготовки. Будемо щомісяця починати навчання одночасно двох українських батальйонів. Ця підготовка буде пристосована до актуальних потреб української армії", – сказав Скуркевич.

Він додав, що Польща представила найбільшу пропозицію навчання підрозділів ЗСУ. Країна задекларувала готовність провести групову підготовку, зокрема для українських саперів, а також медичні курси та базові навчання для українських військових.

Місія з навчання підрозділів українських військових не має обмежуватися тренуваннями. На думку посадовця, Україні має бути запропонований комплексний пакет підготовки військ до бойових дій і включати в себе безкоштовну передачу техніки, на якій українські захисники проходять навчання.

Українці навчаються в Польщі в межах відповідної місії ЄС. Країна виступила одним з організаторів цієї місії. Її штаб був створений на базі штабу 11-ї Любуської бронетанкової дивізії на заході Польщі.

 

 

 

Фото з відкритих джерел