Logo
8 Липня 2017, 13:45

Помер фронтмен легендарного франківського гурту "Фантом 2" (ВІДЕО)

Сьогодні 8 липня близько 8-ої ранку перестало битися серце учасника фраанківського легендарного гурту "Фантом 2" Романа Матіяша.

матяш

Про це у соцмережі Фейсбук повідомив Василь Вірастюк, пише Фіртка.

"Перестало битися Серце нашого без сумніву Великого Друга Романа Матіяша (Панк)...З глибоким сумом приносимо свої співчуття родині Романа!", - йдеться у повідомленні.

Прощання та похорони відбудуться в рідному місті Романа, в Івано-Франківську.

Нещодавно Роман давав інтерв'ю на ТРК "Вежа":

https://youtu.be/yTwDNsrds2Y Довідково: Фантом-2 — український музичний гурт з Івано-Франківська, який виник у 1996 році. Напрям музики — євроденс. Гурт складався з Романа Матіяша та Ольги Гречко. Роман був у минулому учасником гурту «Турбо-Техно-Саунд». Вони стрімко увійшли в український шоу-бізнес і завоювали велику аудиторію прихильників. У жовтні 1996 року гурт «Фантом-2» випустив свій перший альбом «Зоряні війни» який продався тиражем більше 1 млн. аудіокасет. Згодом він був розтиражований компанією NAC. У 1997 році вийшов другий альбом — «Без контролю». Кліп на пісню «Двоє» неодноразово перемагав у хіт-параді «Територія А» та інших. Згодом закохані розійшлися, гурт розпався. У середині 90-тих вони збирали стадіони, давали по 30 концертів на місяць та виступали на одній сцені з DJ BoBo та гуртом Bad Boys Blue.