Logo
30 Липня 2019, 22:40
Теги: смерть

Помер прикарпатець, який отримав важке поранення на Майдані

Василь Максимів родом з Прикарпаття під час Революції Гідності був тяжко поранений, переніс чимало операцій, лікувався в Німеччині. Однак сьогодні його серце перестало битися.

Про це повідомила в мережі Вікторія Римарук, пише Типовий Франківськ.

"Трагічно загинув житель смт Солотвин, уродженець села Дзвиняч Василь Максимів – майданівець, патріот і Людина з великої букви. Під час Революції Гідності був тяжко поранений, переніс чимало операцій, лікувався в Німеччині. Тоді йому вдалося перемогти смерть, проте, на превеликий жаль, не цього разу…",- йдеться в доописі.

Василь дуже любив свою родину, дбав про неї, був турботливим батьком, люблячим чоловіком, сином, братом. В серці носив щиру любов до України, завжди брав участь у всіх патріотичних заходах. На відкритті алеї Небесної Сотні у Богородчанах Василь зазначив:

«У цей день я пригадую, як ми стояли на Майдані, пліч-о-пліч, допомагаючи один одному, наближаючи перемогу. Це забрало багато життів. Сьогодні наші Герої Небесної Сотні дивляться з небес і разом з нами вірять в те, що в Україні все буде добре, все налагодиться».

"Василь мав багато друзів, користувався повагою серед односельчан. Проте травма, отримана на Майдані, спричинила передчасний його відхі. Нам завжди бракуватиме його щирої посмішки, привітного погляду і доброго слова… Хай спочиває з Богом і земля йому буде пухом…", - пише жінка.

Хто хоче віддати йому шану і попрощатися:

Сьогодні, 22.00 – псалтиря

Завтра, 13.00 – похорон.