Logo
16 Лютого 2023, 14:05

Понад п'ятсот прикарпатських учнів посіли призові місця на всеукраїнських олімпіадах з базових предметів

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних базових предметів – інтелектуальні змагання, що об’єднують талановиту молодь. Школярі мали нагоду перевірити свої знання та вміння на практиці з 19-ти навчальних предметів, пише Типовий Франківськ з посиланням на Івано-Франківську ОВА.

Учасників ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад в області вже традиційно приймали Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Університет Короля Данила. В них виступили 1183 учасники загальноосвітніх навчальних та закладів професійно-технічної освіти області з 1369 учнів відповідно до заявок. 

Високий рівень знань продемонстрували 576 учасників ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад, посівши призові місця. Серед них дипломами І ступеня нагороджено 65, дипломами ІІ ступеня – 156, дипломами ІІІ ступеня – 355 учнів.

У профільному департаменті ОДА відзначили Діану Зазубик, ученицю 11-го класу ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради, яка взяла участь у ІІІ етапі всеукраїнських учнівських олімпіад з восьми предметів, посівши І місце з фізики, астрономії, екології та математики, ІІ– інформаційних технологій та географії, ІІІ – економіки та хімії.