Logo

Посадовцю кіберполіції в Івано-Франківській області, який взяв хабар 150 тис грн, повідомили про підозру

У справі про одержання 150 тис грн неправомірної вигоди повідомлено про підозру посадовцю кіберполіції Івано-Франківська.

Про це пише пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.
   
У квітні цього року на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито двох інспекторів відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.
original 
В рамках розслідування кримінального провадження за цим фактом здобуто докази для обґрунтованої підозри керівнику даного підрозділу.
 
Вказані кошти підполковник, старший лейтенант та капітан поліції вимагали від потерпілих у кримінальному провадженні за повернення їм вилучених 900 тис. грн.
 
Передача неправомірної вигоди відбувалась у підсобному приміщенні адміністративної будівлі відділу протидії кіберзлочинам в області.
 
Викриття корупційного злочину здійснювалося прокурорами спільно з 4 слідчим відділом (м. Івано-Франківськ) ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Івано-Франківській області та працівниками Івано-Франківського управління ДВБ НП України.