Logo
4 Серпня 2020, 16:15

Потяги планують зупиняти для висадки пасажирів у "червоній зоні"

Міністр інфраструктури повідомив, що пасажирів можуть висаджувати у "червоній зоні", але назад до поїзда вже не пустять.

Про це в ефірі "Громадського радіо" заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише Типовий Франківськ.

Криклій каже, що коли потяг наближається до червоної зони і висадки – посадки пасажирів не буде – то потрібно попереджувати заздалегідь.

«Мені здається треба було повідомити людей як буде курсувати потяг заздалегідь. Наразі ми звернулись до уряду, щоб можна було висадку забезпечити, тому що тут питання у тому, щоб мобільність коронавірусу не розповсюджувалась, зрозуміло, що висадку зробити це не проблема. Людина може вийти з потягу, але назад уже не зайде і зрозуміло, що підсідати на зупинці у Тернополі вже не буде. Зараз ми підходимо до цієї логіки і я сподіваюсь, що завтра на уряді такі зміни до постанов зроблять», – сказав Криклій.

Нагадаємо, з 3 серпня в Україні працює нова форма адаптивного карантину, відповідно до якої країну ділять на чотири зони за рівнем епідеміологічної небезпеки. У «червоній» зоні (наразі туди входять Луцьк і Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області) забороняють рух громадського транспорту.