Logo
11 Січня 2015, 14:00

Повалену вітром ялинку в Івано-Франківську розпиляли та вивезли (ФОТО)

Головну ялинку Івано-Франківщини, яка не витримала сильних поривів вітру цієї ночі та впала, відновлювати не будуть. Сьогодні вранці комунальні підприємства розпиляли ялинку, вивезли відходи та прибрали територію Вічевого майдану.

11

Як повідомив керівник Департаменту комунального господарства, транспорту і зв'язку МВК Михайло Смушак, ялинка була прикріплена як і всі попередні роки, але кріплення не витримало поривів вітру сьогодні вночі.

 «Всі служби, відповідальні за встановлення ялинки і Зелене господарство і Міськсвітло від 4-ї ранку вже були в Департаменті і організовують роботи по усуненню наслідків надзвичайної ситуації. Існуючі кріплення не витримали поривів вітру. Нажаль, і сама ялинка і ілюмінації пошкоджені, тому відновлювати її вже не доцільно. Неприємно, але головне, що ніхто не постраждав! Зараз проводяться перевірки по місту інших пошкоджень», – зазначив Смушак.

 За словами директора ДП «Міськсвітло» Юрія Волошанського, під час падіння ялинки спрацювали автоматичні вимикачі, які вимкнули гірлянди та ілюмінацію. Завдяки цьому вдалося уникнути пожежі.

«80% обладнання вийшло з ладу. Гірлянди та ілюмінацію демонтовано, завтра-післязавтра спробують все відремонтувати та відновити. Тільки після цього можна буде сказати про точну суму втрат», – каже директор «Міськсвітла».

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10