Logo
20 Травня 2024, 19:11

Повідомлено про підозру ще одному правоохоронцю, який служить окупантам на Луганщині

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури повідомлено про підозру 45-річному мешканцю Луганької області за фактом державної зради, участі у незаконних збройних формуваннях і терористичній організації, передає Типовий Франківськ.

Слідством встановлено, що підозрюваний працював у органах внутрішніх справ України та у 2014 році перейшов на бік ворога.

Він вступив до незаконного збройного формування та призначений на посаду заступника начальника відділу дільничних інспекторів поліції так званого «Лутугинського РВВС МВС ЛНР».

Разом із представниками окупаційної влади він проводив обшуки та фільтраційні заходи з проукраїнським населенням. Зокрема допитував родичів військовослужбовців ЗСУ для встановлення відомостей військового характеру, ідентифікації українських бійців та, щоб дізнатися місця їх розташування у зоні бойових зіткнень.

"Таким чином підозрюваний вчиняв дії, спрямовані на шкоду суверенітету, територіальній цілісності, а також обороноздатності України", - йдеться в повідомленні.