Logo
28 Травня 2022, 09:23
Теги: Київ, наступ

Повторний наступ на Київ: чи може лукашенко допомогти путіну знову піти на бліцкриг

За словами заступниці міністра оборони Ганни Маляр, відтепер Київ буде завжди під загрозою. А радник керівника ОПУ Олексій Арестович уточнив, що столиця дуже близько до Росії та Білорусі.

Саме тому Київ, як і північні українські регіони, завжди будуть під загрозою обстрілів і наступу. Принаймні, поки ризик російської агресії проти України не зникне взагалі. Експерти додають, що навіть попри провал бліцкригу зі взяттям Києва та Півночі в лютому-березні, Путін не відмовився від цих своїх планів.

Проте відповідь на питання, чи буде повторний наступ на Київ, як і подальший наступ на Одещину, Південь, Кривий Ріг та Запоріжжя, напряму залежить від результатів великої битви за Донбас. Станом на зараз у росіян такої можливості немає.

Про це у коментарі ТСН.ua сказав радник голови МВС, директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

"За даними американської розвідки, наразі в Україні перебувають близько 105 батальйонних тактичних груп РФ. Із них 25% зосереджена на Луганщині. Тобто, у них фізично немає можливостей зараз кудись відірватися і рухатися далі. Тому від результатів цієї великої битви за Донбас, від того, чи вдасться росіянам зробити бліцкриг, а я сподіваюся не вдасться, чи вдасться їм там закріпитися, наскільки сильно вони там ув’язнуть…Від відповідей на всі ці питання залежатиме, чи буде коли-небудь ще один наступ на Київ", - вважає Денисенко.

За його словами, Путін ще не дотиснув Лукашенка. Чи може Лукашенко вступити в цю війну? Може, але за однієї умови: якщо він знатиме, що рівно за 2-3 дні російська армія зайде до Києва. За інших умов Лукашенко зробить все від себе залежне, щоб не вступати в цю війну.

 

 

 

Фото з відкритих джерел