Logo
21 Липня 2020, 14:39

Правоохоронці Прикарпаття врятували життя людини

У Івано-Франківську поліцейські охорони врятували чоловіка, який потребував негайної медичної допомоги. Інцидент стався сьогодні, 21 липня, близько 9-ї години ранку.

Про це інформує пресслужба поліції, пише Типовий Франківськ.

Так, під час патрулювання по вулиці Надрічна, співробітники поліції охорони побачили на узбіччі автомобіль, водій, якого кликав на допомогу. Підійшовши до особи правоохоронці дізналися, що в салоні автомобіля знаходиться напівпритомна людина, яка потребує негайної медичної допомоги. Чоловік намагався доставити хворого до лікарні, але зважаючи, що попереду на дорозі затор транспорту, він зрозумів, що самотужки з цим не впорається.

Побачивши службовий автомобіль Управління поліції охорони попросив допомоги. Негаючи ні хвилини поліцейські перемістили чоловіка до службового автомобіля та використовуючи проблискові маячки доставили людину до обласної клінічної лікарні.

Згодом, лікарями було підтверджено важкий стан хворого, за попередніми даними у чоловіка стався інсульт. Поліцейські встановили особу, ним виявився житель міста Калуш 1989 року народження.

- Коли розумієш, що саме від тебе залежить чиясь доля, то на роздуми немає часу, – розповідає сержант поліції Андрій Лисишин. – А рятувати та допомагати – наша робота і обов’язок, саме цього чекають від нас люди.