Logo
2 Січня 2023, 11:36

Правопорядок під час святкування Нового року на Прикарпатті

Поліцейські Івано-Франківщини працювали у новорічну ніч в посиленому режимі та стежили за публічним порядком, щоб не допустити різного роду правопорушень, а також контролювали дотримання правил воєнного стану. Дякуємо мешканцям області та гостям за законослухняність.

Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області.

Загалом з 31 по ранок 2 січня 2023 року до обласної поліції надійшло 1155 звернень та повідомлень від громадян – усі вони опрацьовані, грубих порушень публічного порядку не виявлено.

Щодо 18 водіїв, котрі керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, співробітники груп реагування патрульної поліції області склали протоколи про адміністративні правопорушення.

Громадяни не використовували піротехніку та не порушували комендантську годину - поліцейські вдячні за розуміння та свідомість.

Крім того, правоохоронці забезпечили правопорядок 1 січня під час святкування 114 річниці з дня народження Степана Бандери. В області та Івано-Франківську відбулося шість масових заходів, а на охорону публічного порядку було залучено майже сотню поліцейських.

Поліцейські Івано-Франківщини й надалі несуть посилено службу в умовах воєнного стану. Попереду Різдво, тож закликаємо прикарпатців бути відповідальними та нагадують про те, що в Україні діє воєнний стан. Не зловживайте спиртним і поводьтесь відповідально.

На свята чимало людей залишають без нагляду свої домівки. За цим стежать квартирні крадії, які тільки й чекають слушної нагоди аби вчинити протиправне. Поліцейські закликають громадян подбати про схоронність вашого помешкання.

"Нагадуємо, що на території Івано-Франківщини комендантська година діє з 00.00 до 05.00! Під час комендантської години заборонено перебувати у громадських місцях і на вулиці", - йдеться в повідомленні.