Logo
19 Жовтня 2023, 20:30
Теги: Маляр

Пресслужбу Міноборони замість Маляр очолить колишній розвідник, письменник Ілларіон Павлюк

Письменник, журналіст Ілларіон Павлюк очолив Управління преси та інформації Міністерства оборони України. Ця посада раніше була у підпорядкуванні Ганни Маляр.

Про це він повідомив у Facebook, передає Типовий Франківськ.

“Сьогодні офіційно завершив службу в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Неймовірно гордий правом носити сову на шевроні, яке мав ці півтора року. Можу щиро сказати, що служити в ГУР МОУ мені пощастило. Не випало, не трапилось, а саме пощастило. Командири були справжніми лідерами та бойовими побратимами. Ціную це. Все будувалося навколо доцільності, результату та здорового глузду. Вдячний за це. Мої товариші по розвідгрупі були надійними відчайдухами з головою на плечах. Живий завдяки цьому”, - написав він.

Павлюк подякував тим, “хто забезпечував, оформлював, доставляв, висвітлював, всім тим, хто щодня працює на результат, вперто роблячи свою роботу”.

“Вдячний за довіру, за підтримку, за людське ставлення. На війні ніколи не солодко. Але в ГУР МОУ було добре. Воєнна розвідка України — чіткий, швидкий та гнучкий механізм. Ефективний. Честь! Приймаю нову посаду начальника Управління преси та інформації Міністерства оборони. Нові задачі, новий амбітний напрямок, величезна відповідальність. Дякую Міністру оборони за те, що повірив в мене й мою команду! Разом — до перемоги! Слава Україні!”, - резюмував ексрозвідник.