Logo
23 Липня 2014, 16:10

Презентація книжки Ніколо Шеле «Фрагмен-ти щастя»

Презентація книжки Ніколо Шеле «Фрагмен-ти щастя»

Книгарня «Є» і видавництво «Крок» запрошують на презентацію дебютного роману Ніколо Шеле «Фрагмен-ти щастя», яка відбудеться 23 липня.

Початок — о 18.00.

«Задихатися фантазіями, тонути в океані романтики і, не оминаючи жодних деталей, усе записувати, записувати, записувати. Виводити кожну мить золотими літерами у літописі життя. Без стукоту в двері переступати поріг незнаних маршрутів – назустріч відчайдушним пригодам у дивовижному світі мрій. Жити з ними, жити ними, заколисувати мрії на руках, а потім самому засинати у їхніх обіймах. Жити з ними, жити ними, викохувати їхні долі і самому бути долею – їхньою. Такі вони – мрії: високі та неосяжні, чисті і обережні. Здійснившись, розчиняються в наших очах і стають фрагментами щастя». (Ірина Мороз)

Ніколо Шеле народився 23 серпня 1991 у м. Долина Івано-Франківської обл. Поет, прозаїк. Автор книжки «Фісташкові мрії», що вийшла в серії Pixels.

Уривки з книжки:

«Фрагмент – це спогад, пам’ять, яка назавжди залишиться в людини фрагментарними шматочками. Лише разом вони можуть існувати. Між собою фрагменти завжди становлять певну послідовність. В кожної людини чіткість певного фрагмента є іншою».

«Я не бачив її, ані в нічних клубах, ані на вечірках. Хіба тоді міг зрозуміти, що шукати її потрібно було недільними ранками, самотню, спокійну, підсолоджену міцним чаєм та з книгою в руках. Два квартали нижче — де жило щастя».