Logo
17 Вересня 2020, 10:24
Теги: музей

Прикарпатець облаштував музей на обійсті власного будинку

Прикарпатець Олександр Погодін облаштував музей речей ручної роботи на обійсті власного будинку у селі Крихівці Івано-Франківської ОТГ. Серед експонатів - кораблі, гармати, музичні інструменти, лицарі та ще багато скульптур, створених із підручного матеріалу.

Існує музей близько 10 років. Олександр Погодін створив його, коли вийшов на пенсію.

Скульптури чоловік виготовляє з цементу. Дельфін – перша скульптура у колекції Олександра. Її виготовив з мармуру. Камінь, на якому стоїть дельфін, – із постаменту Леніна.

Зараз Олександр Погодін працює над оздобленням паркану із внутрішньої сторони. Тут він малює квартали із середмість різних європейських міст. Зокрема, Іспанії та Нідерландів. Також хоче зобразити морський бій.

"Природний камінь, колотий, я його почав возити і зробив цю стіну. Корабель, гармата, клумби з цього каменю. Мені залишилася частина паркану. І по можливості дістану цей плоский шифер битий, щоб скріпити. Мені десь метрів десять залишилося", - каже власник музею.

Відвідувачі музею – це, переважно, друзі сусідів.

"Я розповідаю усім, що там є дуже багато цікавого: зал, більярд, ножі. Багато малечі фотографується, лазять, дякують, що таке є. Ну зачаровані. Я ще не все бачила, але подобається дуже багато", - розповідає жителька села Крихівці Алла Середюк.

У музеї найбільше експонатів на тему морської військової служби. Всюди кораблі, морські пейзажі, а в ангарі – форма моряків.

Детальніше в сюжеті Суспільного: