Logo
26 Квітня 2021, 08:14

Прикарпатець Сегій Лазановський став переможцем шоу "Голос країни"

У неділю, 25 квітня, відбувся грандіозний суперфінал "Голосу країни" 11 сезон.

За результатами голосування глядачів перемогу здобув прикарпатець Сергій Лазановський з команди Наді Дорофєєвої, пише Типовий Франківськ

У суперфіналі за звання найкращого вокаліста 11 сезону "Голосу країни" боролися чотири учасники – Тьома Паучек з команди Монатіка, Юлія Тимочко з команди Тіни Кароль, Сергій Лазановский з команди DOROFEEVA та Сергій Нейчев з команди Олега Винника.

Відтак, до  третього етапу суперфіналу проекту дійшли двоє учасників - Юлія Тимочко з команди Тіни Кароль та Сергій Лазановський з тренером Надею Дорофєєвою.

Юлія Тимочко виконала пісню Hurts "Wonderful Life". З цією композицією дівчина підкорила всіх на "сліпих" прослуховуваннях "Голосу країни-11". А  Сергій Лазановський заспівав "You Are the reason" - з цією піснею він прийшов на шоу.

 За словами ведучого шоу Юрія Горбунова, Сергій Лазановський обійшов конкурентів, отримавши більшість глядацьких голосів, і став переможцем 11 сезону "Голосу країни".

Переможець одинадцятого сезону “Голосу країни” отримає квартиру в одному з київських житлових кварталів і виступить на музичному фестивалі ATLAS WEEKEND. До участі у шоу 25-річний Сергій Лазановський з села Попельники працював в Івано-Франківському драмтеатрі та вів ранкові ефіри на місцевому телебаченні. Під час сліпих прослуховувань він потрапив до команди Наді Дорофєєвої. Утім, невдовзі на одному з етапів залишив шоу. Але ненадовго. Завдяки голосуванню глядачів його знову повернули в “Голос” – і цього разу він переміг.