Logo
16 Квітня 2021, 16:13
Теги: вбивство

Прикарпатець, який вбив чоловіка та сховав тіло в лісі сяде на 12 років в тюрму

За умисне вбивство мешканця Косівщини засуджено до 12 років позбавлення волі.

Про цк інформує Коломийський міськрайонний суд, пише Типовий Франківськ.

13 квітня колегія суддів Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області розглянула  кримінальне провадження стосовно жителя Косівського району, який обвинувачується у вбивстві, тобто умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині (ч.1 ст. 115 КК України), та придбанні, носінні та зберіганні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу (ч.1 ст. 263 КК України).

Під час судового розгляду встановлено, що подія мала місце 21 липня 2018 року в с. Кропивище Коломийського району. Обвинувачений на грунті ревнощів здійснив два постріли у голову та грудну клітку потерпілому з мисливської зброї, яку придбав, носив та зберігав без передбаченого законом дозволу.

Переконавшись, що потерпілий не подає ознак життя, обвинувачений відтягнув його тіло з дороги в ліс, де прикрив гіллям та листям. З метою приховання слідів злочину викинув вглиб лісу вистріляні гільзи, речі потерпілого та свої мобільні телефони, а сам з місця події скрився.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину у вчиненні інкримінованих злочинів не визнав, давати показання відмовився згідно положень ст. 63 Конституції України.

Слід зазначити, що під час досудового слідства до обвинуваченого було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вироком суду його визнано винним та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років, стягнуто на користь потерпілої матеріальну шкоду в розмірі 107 535 грн. гривень 00 копійок та 85 000 гривень моральної шкоди.

Вирок законної сили не набрав.