17 Травня 2021, 14:17

Прикарпатка здобула срібло зі спортивної ходьби на 20 км на командному чемпіонаті Європи

Другу медаль командного чемпіонату Європи зі спортивної ходьби, який триває у Подєбрадах (Чехія), Україні принесли жінки на дистанції 20 км.

У складі команди йшли Олена Собчук, Ганна Шевчук і Людмила Оляновська, інформує Фіртка з посиланням на Вікна.

Італійка Антонелла Пальмізано попри двохвилинний пітлейн зуміла втримати першу позицію і впевнено перемогти з результатом 1:27:42 год. За нею фінішували три іспанки: Марія Перес (1:28:03 год), Лаура Гарсія-Каро (1:28:07 год) і Ракел Гонсалес (1:28:37 год), що дозволило їм перемогти в командному заліку.

Тривалий час у групі лідерів трималися й українки. І хоч в індивідуальному заліку піднятися на п’єдестал їм не вдалося, проте хоч і не медальні, але високі позиції дозволили виграти командне срібло. Усі три українки фінішували у вісімці найсильніших.

Першою з українок і шостою в загальному заліку стала фіналістка чемпіонату світу на дистанції 50 км Олена Собчук (1:29:54 год). Лише у двох секундах позаду фінішували Ганна Шевчук з Калуша і Людмила Оляновська, рекордсменка України й бронзова медалістка чемпіонату світу. За фотофінішем Шевчук стала сьомою, а Оляновська посіла восьме місце.

Вітаємо скороходок та їхніх тренерів Володимира Яловика, Анатолія Соломіна та Миколу Шевчука.

РАніше йшлося, що Ганна Шевчук мріє про олімпійське золото. Хоча до цього часу скороходка мріяла бути чемпіонкою Європи. Однак, побивши особистий рекорд, стала більш впевненою і зрозуміла, що може не тільки в Україні здобути перше місце, але й виступати достойно за кордоном.