Logo
1 Вересня 2021, 09:01

Прикарпатські бджолярі можуть отримати дотації: 200 гривень за бджолосім'ю

Про це повідомляє інформує  Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження.

"Доводимо до відома, що відповідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою КМУ від 7 лютого 2018 року № 107 (зі змінами) одним із напрямів державної підтримки є спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім'ї", — йдеться у повідомленні.

Дотація за бджолосім'ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім'ю.

У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім'ї фізичні особи та суб'єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають документи за місцезнаходженням пасіки до управління інтеграції громад виконавчого комітету міської ради (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 811).

Перелік необхідних документів визначено вищезгаданою постановою КМУ.

Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та суб'єктам господарювання, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Крім того, підставою для внесення до відомості на отримання дотації за бджолосім'ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб'єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у Державному реєстрі потужностей операторів ринку в Головному управлінні Держпродспоживслужби в області, далі ‒ управління інтеграції громад виконавчого комітету міської ради.

Документи для отримання дотації за бджолосім'ї приймаються до 1 жовтня 2021 року.
Для довідкової інформації звертайтесь за телефоном: 0971008879.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне.