Logo
20 Жовтня 2023, 09:45

Прикарпатські електромережі готові до зими на 90%

Прикарпатські енергетики майже повністю завершили підготовку до зимового сезону. Наразі тривають планові ремонтні роботи, та розпочинається другий етап чистки трас повітряних ліній, пише Типовий Франківськ з посиланням на Прикарпаттяобленерго.

Щорічні обов’язкові роботи з підготовки до зимового періоду мають завершитися до 1 листопада. Фахівці АТ «Прикарпаттяобленерго» за вимогою Міністерства енергетики укомплектували аварійний запас матеріалів і обладнання у разі виникнення непередбачуваних ситуацій, а також сформували бригади, що будуть готові до виконання всіх необхідних робіт.

Окрім планових робіт, проводяться, зокрема, додаткові заходи з укріплення підстанцій. Робиться це для того, щоб захистити енергооб’єкти від можливих російських атак на критичну інфраструктуру. Також розроблений і ухвалений порядок дій обленерго при втраті основного джерела живлення і у випадку блекауту.

Нагадуємо, що з 1 жовтня на Прикарпатті діють оновлені графіки погодинних вимкнень. Наразі вони не застосовуються, але рекомендуємо дізнатися свою чергу вимкнень, якщо ворог знову розпочне масові атаки.