Logo
19 Вересня 2020, 18:35

Прикарпатські енергетики приєдналися до Всесвітнього дня прибирання

В рамках Всесвітнього дня прибирання, сьогодні 19 вересня, енергетики проводять власну акцію «Пішли-побачили-прибрали!», яка триватиме в компанії протягом всього вересня.

Акція «Прийшли-побачили-прибрали» - відповідь енергетиків на бездумне засмічення Карпат туристами. Вона стартувала 4 вересня. За умовами акції, до Всесвітнього дня прибирання енергетики, які підкорюють гірські вершини чи відпочивають на природі, очищують місцевість від пляшок, обгорток та іншого неорганічного сміття. 17 вересня, зареєстрували 40 сімейних походів енергетиків, учасники яких збирають розкиданий непотріб протягом своїх маршрутів. Підсумки будуть підведені наприкінці місяця, після завершення акції.

Акція «Пішли-побачили-прибрали!» проходить за підтримки профкому компанії. Усіх, хто має бажання взяти в ній участь, забезпечують реквізитом для прибирання, а кожен фотозвіт з прибирання буде обміняний на екосумки з символікою підприємства. 

Окрім того, на запрошення партнера, НФК «Ураган»,18 вересня, енергетики влязи участь у їх локальній акції  до Всесвітнього дня прибирання, в рамках якої волонтери обленерго спільно з вихованцями Академії «Ураган», гравцями "Урагану-2-КФВ" та небайдужими вболівальниками очищатимуть територію навколо спорткомплексу клубу в Пасічній та Німецького озера. 

«Чому ми вирішили приєднатися у ролі волонтерів до «World Cleanup Day»? Все просто – нам не байдуже, в якому світі ми живемо, і якщо можна зробити його кращим, ми обов’язково долучаємось, - каже голова профкому обленерго Ольга Тишко.  – У нас завжди чисто на території підприємства, діє сортування відходів, впорядковані домашні господарства наших працівників. Тож ми вирішили поєднати наше спільне захоплення – мандрівки Карпатами із прибиранням. Радує те, що серед туристів зараз дуже багато свідомих і відповідальних людей, які не залишають після себе сміття. Цього не скажеш про відпочивальників на природі. Думка про те, наші відходи надто довго залишаються там, де їх покинули, і що все це ми чи наші рідні вип’ємо з водою - жахає. Як і те, що через сміття гинуть мільярди тварин. Одна людина насправді може змінити багато, адже ми відповідальні за планету, країну, місто, в якому живемо».

АТ «Прикарпаттяобленерго» закликає свідомих прикарпатців долучитися до акції з прибирання природних місцинок України не лише у вересні, а за будь-якої зручної нагоди. Кожен зібраний пакет сміття – це чисті гори, парки, ліси, ріки та озера. Кожен із нас та всі ми разом можемо зробити наш край ще прекраснішим місцем.